Meis Adası - Astypalea Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 30 dakika

Meis Adası - Astypalea Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Meis Adası Astypalea feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Meis Adası ile Astypalea feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Meis Adası Astypalea güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Meis Adası Astypalea Feribot Rehberi

Meis Adası Astypalea feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Meis Adası Astypalea yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd