Meis Adası - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 20 dakika

Meis Adası - İstanköy Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Meis Adası İstanköy feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Meis Adası İstanköy tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Meis Adası İstanköy güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Meis Adası İstanköy Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Meis Adası İstanköy feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 10 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd