Meis Adası - Nisyros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 40 dakika

Meis Adası - Nisyros Feribotu

Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Meis Adası Nisyros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Meis Adası Nisyros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Meis Adası Nisyros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Meis Adası ile Nisyros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Meis Adası Nisyros Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Meis Adası Nisyros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd