Meis Adası - Symi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 25 dakika

Meis Adası - Symi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Meis Adası Symi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Meis Adası Symi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Meis Adası Symi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Meis Adası ile Symi seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Meis Adası Symi Feribot Rehberi

Meis Adası Symi feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Meis Adası Symi yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd