Midilli Adası - Limnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 40 dakika

Midilli Adası - Limnos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Midilli Adası Limnos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Midilli veya Ege Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Midilli Adası Limnos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Midilli Adası Limnos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Midilli Adası Limnos Feribot Rehberi

Midilli Adası Limnos feribotu, Midilli ile Ege Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 5 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Midilli Adası Limnos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd