Milos - Ios Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 40 dakika

Milos - Ios Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Milos ile Ios feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Milos ile Ios arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Milos Ios veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Milos Ios Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 25 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 4 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Milos Ios güzergâhinda, her bir hafta için 8 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd