Milos - Kythnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 25 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 25 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 20 dakika

Milos - Kythnos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Milos Kythnos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Milos Kythnos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Milos Kythnos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Milos Kythnos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Milos Kythnos Feribot Rehberi

Milos Kythnos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 13 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Zante Ferries ile 6 sefer, Ventouris Sea Lines ile 6 sefer & Nel Lines ile 1 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 3 saat 25 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Milos Kythnos feribotlarini Zante Ferries, Ventouris Sea Lines & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd