Milos - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 55 dakika

Milos - Mykonos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Milos Mykonos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Milos ile Mykonos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Milos Mykonos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Milos Mykonos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 6 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 4 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 2 kez düzenlemektedir ve bu seferler 7 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Milos Mykonos güzergâhinda, her bir hafta için 8 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd