Milos - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat

Milos - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Milos Naxos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Milos ile Naxos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Milos ile Naxos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Milos Naxos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 6 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 3 saat 20 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 7 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Milos Naxos güzergâhinda, her bir hafta için 7 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd