Milos - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 55 dakika

Milos - Paros Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Milos Paros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Milos ile Paros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Milos Paros veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Milos Paros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Sea Jets hizmeti günlük olarak Her hafta 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 3 saat 45 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 5 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Milos Paros güzergâhinda, her bir hafta için 7 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd