Mljet - Korcula Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat

Mljet - Korcula Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Mljet Korcula feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Hırvatistan veya Korcula Island feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Mljet Korcula tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Mljet Korcula feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Mljet Korcula seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Mljet Korcula Feribot Rehberi

Mljet Korcula feribotu, Hırvatistan ile Korcula Island arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat'den sürmektedir.

Mljet Korcula yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd