Mljet - Rijeka Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 21 saat 35 dakika

Mljet - Rijeka Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Mljet Rijeka feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Hırvatistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Mljet ile Rijeka arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Mljet Rijeka güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Mljet Rijeka Feribot Rehberi

Mljet Rijeka feribotu, Hırvatistan ile Hırvatistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 21 saat 35 dakika'dan sürmektedir.

Mljet Rijeka yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd