Mljet - Split Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 50 dakika

Mljet - Split Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Hırvatistan ülkesinde Mljet ile Split feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Mljet ile Split arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Mljet Split feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Mljet Split seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Mljet Split Feribot Rehberi

Hırvatistan ile Hırvatistan arasindaki Jadrolinija Mljet Split feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 8 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd