Mljet - Stari Grad Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 20 dakika

Mljet - Stari Grad Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Hırvatistan ile Hvar Island feribotlarini Mljet ile Stari Grad feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Mljet Stari Grad güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Hvar Island ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Mljet Stari Grad rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Mljet Stari Grad feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Mljet Stari Grad seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Mljet Stari Grad Feribot Rehberi

Mljet Stari Grad feribotu, Hırvatistan ile Hvar Island arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat 20 dakika'dan sürmektedir.

Mljet Stari Grad yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd