Mykonos - Aegiali Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 45 dakika

Mykonos - Aegiali Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Mykonos Aegiali feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Mykonos ile Aegiali arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Mykonos ile Aegiali seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Mykonos Aegiali Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Mykonos Aegiali feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd