Mykonos - Anafi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 50 dakika

Mykonos - Anafi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Mykonos ile Anafi feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Mykonos Anafi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Mykonos Anafi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Mykonos Anafi veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Mykonos Anafi Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Mykonos Anafi feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 11 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd