Mykonos - Andros Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 25 dakika

Mykonos - Andros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Mykonos ile Andros feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Mykonos ile Andros feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Mykonos Andros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Mykonos Andros Feribot Rehberi

Mykonos Andros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 20 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (13 ile Cyclades Fast Ferries & 7 ile Golden Star Ferries).

Cyclades Fast Ferries firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir & Golden Star Ferries firmasinin seferi yaklasik 2 saat 25 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Mykonos Andros güzergâhindaki feribotlari Cyclades Fast Ferries & Golden Star Ferries ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd