Mykonos - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 40 dakika

Mykonos - Folegandros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Mykonos Folegandros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Mykonos Folegandros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Mykonos Folegandros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Mykonos Folegandros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Mykonos Folegandros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Mykonos Folegandros Feribot Rehberi

Mykonos Folegandros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (6 ile Sea Jets & 2 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 3 saat 15 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 6 saat 40 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Mykonos Folegandros güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd