Mykonos - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 40 dakika

Mykonos - Katapola Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Mykonos ile Katapola feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Mykonos ile Katapola arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Mykonos ile Katapola seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Mykonos Katapola Feribot Rehberi

Mykonos Katapola güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 4 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Sea Jets & 1 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 7 saat 40 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Mykonos Katapola güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd