Mykonos - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 5 dakika

Mykonos - Kimolos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Mykonos Kimolos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Mykonos ile Kimolos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Mykonos ile Kimolos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Mykonos Kimolos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Mykonos Kimolos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 7 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd