Mykonos - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 25 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 20 dakika

Mykonos - Milos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Mykonos Milos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Mykonos ile Milos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Mykonos ile Milos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Mykonos Milos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Mykonos Milos Feribot Rehberi

Mykonos Milos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 9 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (6 ile Sea Jets & 3 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 4 saat 25 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 8 saat 20 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Mykonos Milos güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd