Mykonos - Serifos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 35 dakika

Mykonos - Serifos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Mykonos Serifos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Mykonos Serifos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Mykonos Serifos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Mykonos Serifos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Mykonos Serifos Feribot Rehberi

Mykonos Serifos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 35 dakika'dan sürmektedir.

Mykonos Serifos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd