Finnlines
Finlandiya ülkesindeki Naantali feribot limani, Naantali - Kapellskar feribot güzergâhinda yaklasik Her hafta 21 kez düzenlenen feribot seferi ile sizin için bir geçis noktasidir. Naantali - Kapellskar feribot güzergâhinda Finnlines tarafindan seferler düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik olarak 6 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Naantali Feribot Seçenekleri

Kalkış:Helsinki Feribotu - Varış:Stockholm
Kalkış:Turku Feribotu - Varış:Stockholm
Kalkış:Vaasa Feribotu - Varış:Umea

Naantali Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde Finlandiya ülkesine gidis veya gelis için Naantali Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Otomatik olarak en iyi Naantali feribot ücretlerini gösteriyoruz ve uygun olan tüm alternatif limanlarla karsilastirma yapiyoruz. Bu da yolculugunuz için en iyi firsati yakalamaniz için sadece tercih ettiginiz tarih ve saati girmenizin yeterli olacagi anlamina gelmektedir.

Yapmaniz gereken tek sey menülerden tercih ettiginiz Naantali feribot güzergâhini, yolcu sayisini seçmek ve arama dügmesini tiklamak.

Naantali Liman Haritası

Naantali Feribot Servisleri

Finnlines ile Naantali - Kapellskar
Crossing DurationGünde 3 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 6 saat 45 dakika
Finnlines
© Direct Ferries Ltd