Naxos - Donoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan

Naxos - Donoussa Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Naxos Donoussa feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Naxos Donoussa güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Naxos Donoussa rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Naxos Donoussa feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Naxos Donoussa seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Naxos Donoussa Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Naxos Donoussa güzergâhinda, her bir hafta için 5 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd