Naxos - Kea Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 45 dakika

Naxos - Kea Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Naxos Kea feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Naxos Kea güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Naxos Kea rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Naxos Kea feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Naxos Kea seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Naxos Kea Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Naxos Kea feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 7 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd