Naxos - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 29 dakika

Naxos - Kimolos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Naxos Kimolos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Naxos ile Kimolos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Naxos Kimolos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Naxos Kimolos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Naxos Kimolos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 29 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd