Naxos - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 35 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 45 dakika

Naxos - Milos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Naxos Milos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Naxos Milos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Naxos ile Milos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Naxos Milos Feribot Rehberi

Naxos Milos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 9 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (6 ile Sea Jets & 3 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 3 saat 35 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 6 saat 45 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Naxos Milos güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd