Naxos - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Naxos - Sikinos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Naxos ile Sikinos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Naxos Sikinos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Naxos Sikinos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Naxos Sikinos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Naxos Sikinos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Naxos Sikinos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd