Naxos - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 5 dakika

Naxos - Syros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Naxos Syros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Naxos ile Syros feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Naxos Syros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Naxos Syros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Naxos Syros Feribot Rehberi

Naxos Syros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 6 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Sea Jets & 5 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 20 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 3 saat 5 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Naxos Syros güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd