Nisyros - Astypalea Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika

Nisyros - Astypalea Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ülkesinde Nisyros ile Astypalea feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Nisyros ile Astypalea arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Nisyros Astypalea feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Nisyros Astypalea seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Nisyros Astypalea Feribot Rehberi

Nisyros Astypalea feribotu, Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 5 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Nisyros Astypalea yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd