Nisyros - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 13 saat 10 dakika

Nisyros - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Nisyros Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Oniki Adalar veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Nisyros Pire tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Nisyros Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Nisyros Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Nisyros Pire Feribot Rehberi

Nisyros Pire feribotu, Oniki Adalar ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 13 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Nisyros Pire yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd