Panarea - Milazzo Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

Panarea - Milazzo Feribotu

Aeolian Adaları ile Sicilya feribot yolculugunuzla ilgili Panarea Milazzo feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Panarea ile Milazzo arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sicilya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Panarea ile Milazzo seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Panarea Milazzo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Panarea Milazzo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 14 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd