Pantelleria Adalari - Sicilya Feribot Haritası

Pantelleria Adalari ile Sicilya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Pantelleria Adalari ülkesinden Sicilya ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Feribot karsilastirma motorumuz, Pantelleria Adalari ülkesinden Sicilya ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Pantelleria Adalari ile Sicilya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Sicilya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Pantelleria Adalari
Pantelleria Adalari
Sicilya Feribotu
Sicilya

Kalkis: Pantelleria Adalari Varis: Sicilya Feribot Rehberi

Pantelleria Adalari ile Sicilya arasinda, 1 feribot şirketi – Ustica Lines tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Pantelleria ile Trapani arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 2 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Pantelleria ve Trapani arasindaki Pantelleria Adalari Sicilya seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Pantelleria Adalari - Sicilya Feribotu

Sicilya Hakkında:

Sicilya, Akdeniz’in en büyük adasıdır. Ovalar açısından fakir olan ada, Catania’da bir istisna yapar. Kıyı şeridi manzarası hemen hemen her yerde büyüleyici bir güzellik sunmaktadır. Küçük şirin adalar (Eolie veya Lipari, Ustica, Egadi, Pantelleria Adası ve Pelagie) sahilde oraya buraya yayılmış görünüm arz eder.

Doğu Sicilya’nın iç kısmında bulunan Etna Yanardağı Avrupanın en yüksek (3323 m) aktif yanardağı olarak bilinir. Stromboli ve Volcano Adaları da aktif yanardağlar arasındadır.

© Direct Ferries Ltd