Paros - Astypalea Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 50 dakika

Paros - Astypalea Feribotu

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Paros Astypalea feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Paros Astypalea tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Paros Astypalea güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Paros Astypalea Feribot Rehberi

Paros Astypalea feribotu, Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Paros Astypalea yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd