Paros - Donoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Paros - Donoussa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Paros Donoussa feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Paros ile Donoussa feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Paros ile Donoussa seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Paros Donoussa Feribot Rehberi

Paros Donoussa güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 5 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (4 ile Blue Star Ferries & 1 ile Nel Lines).

Blue Star Ferries firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 3 saat 15 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Paros Donoussa güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd