Paros - Thirasia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 55 dakika

Paros - Thirasia Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Paros Thirasia feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Paros ile Thirasia arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Paros Thirasia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Paros Thirasia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Paros Thirasia Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Paros Thirasia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 55 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd