Patmos - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 8 saat 10 dakika

Patmos - Pire Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ile Yunanistan feribotlarini Patmos ile Pire feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Patmos Pire güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Patmos Pire rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Patmos Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Patmos Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Patmos Pire Feribot Rehberi

Patmos Pire feribotu, Oniki Adalar ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 8 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Patmos Pire yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd