Patmos - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 5 dakika

Patmos - Syros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Oniki Adalar ile Kiklad Adaları feribotlarini Patmos ile Syros feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Patmos ile Syros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Patmos Syros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Patmos Syros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Patmos Syros Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Kiklad Adaları arasindaki Blue Star Ferries Patmos Syros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd