Pire - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 40 dakika

Pire - İstanköy Feribotu

Yunanistan ile Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Pire İstanköy feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile İstanköy feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire İstanköy güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire İstanköy Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire İstanköy Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire İstanköy Feribot Rehberi

Yunanistan ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Pire İstanköy feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 9 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 11 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd