Pire - Kalymnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 10 saat

Pire - Kalymnos Feribotu

Yunanistan ile Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Pire Kalymnos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Pire ile Kalymnos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Kalymnos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Kalymnos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Kalymnos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Pire Kalymnos Feribot Rehberi

Pire Kalymnos feribotu, Yunanistan ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 saat'den sürmektedir.

Pire Kalymnos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd