Pire - Meis Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 24 saat 40 dakika

Pire - Meis Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Yunanistan ile Oniki Adalar feribotlarini Pire ile Meis Adası feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Pire Meis Adası tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Pire Meis Adası güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Pire Meis Adası Feribot Rehberi

Pire Meis Adası feribotu, Yunanistan ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 24 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Pire Meis Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd