Pire - Nisyros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 40 dakika

Pire - Nisyros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Pire Nisyros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Yunanistan veya Oniki Adalar feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Nisyros feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Pire Nisyros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Nisyros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Nisyros Feribot Rehberi

Pire Nisyros feribotu, Yunanistan ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Pire Nisyros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd