Pire - Patmos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 7 saat 30 dakika

Pire - Patmos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Yunanistan ile Oniki Adalar feribotlarini Pire ile Patmos feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Pire Patmos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Pire Patmos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Pire Patmos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Pire Patmos Feribot Rehberi

Pire Patmos feribotu, Yunanistan ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 7 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Pire Patmos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd