Pontine Adaları - İtalya Feribot Haritası

Pontine Adaları ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Pontine Adaları ülkesinden İtalya ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Feribot karsilastirma motorumuz, Pontine Adaları ülkesinden İtalya ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Pontine Adaları
Pontine Adaları
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: Pontine Adaları Varis: İtalya Feribot Rehberi

Pontine Adaları ve İtalya arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 15 sefer sunan NLG firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Ponza - Terracina güzergâhi, Her hafta 14 kez sefer düzenlemektedir & Ventotene - Terracina yaklasik 1 time weekly sefer, 2 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Pontine Adaları ile İtalya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Pontine Adaları - İtalya Feribotu

Pontine Adaları Hakkında:

Pontine Adalari, İtalya’nın batı kıyısında yer alir ve 6 küçük adacıktan oluşur. En büyüğü Ponza, sonra Palmarola, Zannone ve Gavi kuzey batıda yer alırken, Ventotene ve Santa Stefano güney doğuda yer alr.

İtalya dışında adalar henüz turist destinasyonu olarak bilinmemektedir.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd