Poros - Kyllini Feribot Operatörleri

dateHaftada 24 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Poros - Kyllini Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Poros Kyllini feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kefalonia veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Poros Kyllini güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Poros Kyllini rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Poros Kyllini veya Yunanistan istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Poros Kyllini Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Poros Kyllini Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Poros Kyllini Feribot Rehberi

Poros Kyllini feribotu, Kefalonia ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Kefalonian Lines. Seferler, her bir hafta için 24 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Poros Kyllini yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd