Porto Santo Stefano - Giglio Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Porto Santo Stefano - Giglio Feribotu

İtalya ile Giglio Adası feribot yolculugunuzla ilgili Porto Santo Stefano Giglio feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Porto Santo Stefano Giglio tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Porto Santo Stefano Giglio güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Porto Santo Stefano Giglio Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Porto Santo Stefano Giglio Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Porto Santo Stefano Giglio Feribot Rehberi

Porto Santo Stefano Giglio feribotu, İtalya ile Giglio Adası arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Toremar. Seferler, her bir hafta için 28 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir.

Porto Santo Stefano Giglio yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd