Porto Torres - Barselona Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 45 dakika

Porto Torres - Barselona Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Sardinya ile İspanya feribotlarini Porto Torres ile Barselona feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Porto Torres ile Barselona arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

İspanya için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Porto Torres ile Barselona seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Porto Torres Barselona Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Porto Torres Barselona Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Porto Torres Barselona Feribot Rehberi

Porto Torres Barselona feribotu, Sardinya ile İspanya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Grimaldi Lines. Seferler, her bir hafta için 5 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 11 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Porto Torres Barselona yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd