Procida - Ischia Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika

Procida - Ischia Feribotu

Napoli Körfezi feribot yolculugunuzla ilgili Procida Ischia feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Procida ile Ischia arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Procida Ischia feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Procida Ischia seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Procida Ischia Feribot Rehberi

Procida Ischia feribotu, Napoli Körfezi ile Napoli Körfezi arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Medmar. Seferler, her bir hafta için 5 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 30 dakika sürmektedir.

Procida Ischia yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd