Psara - Agios Efstratios Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 5 saat

Psara - Agios Efstratios Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Ege Adaları ile Kiklad Adaları feribotlarini Psara ile Agios Efstratios feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Psara Agios Efstratios güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Psara Agios Efstratios rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Psara ile Agios Efstratios seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Psara Agios Efstratios Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Psara Agios Efstratios feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd