Rijeka - Dubrovnik Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 23 saat 30 dakika

Rijeka - Dubrovnik Feribotu

Direct Ferries ile Hırvatistan ülkesinde, Rijeka ile Dubrovnik feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Rijeka ile Dubrovnik feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Rijeka Dubrovnik veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Rijeka Dubrovnik Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rijeka Dubrovnik Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rijeka Dubrovnik Feribot Rehberi

Rijeka Dubrovnik feribotu, Hırvatistan ile Hırvatistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 23 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Rijeka Dubrovnik yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd